• "VO"Safety Anlaşması

Uzun süredir altyapı çalışmaları ile ilgilendiğimiz ve özellikle Akkuyu Nükleer Santrali projesinehashtag Akkhashtag ürün ve hizmet tedariği yapmak isteyen firmaların gerekli standartları edinmesinde önemli rol oynayacak VOSAFETY firmasının Türkiye temsilcisi NET-IC Nükleer A.Ş. olarak Rusya temaslarımızı gerçekleştirdik. Rusya Federasyonu Atom Enerjisi Denetleme Kurumu’na gerçekleştirdiğimiz ziyarette VOSAFETY Eğitim Daire Başkanı Sayın Kseniya Savina ile görüşmelerimizi tamamladık ve sektördeki firmalara hizmet vermek adına işbirliği protokolümüzü imzaladık. Rusya’nın nükleer enerji sektöründeki tecrübelerinin Türkiye firmalarına aktarımının kritik önem arz ettiği bu işbirliğimizin Türkiye ve yerli firmalarımız adına hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Online başvuru formunu doldurarak, ya da bizimle iletişime geçerek siz de eğitimlerimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi için : +90 216 461 12 11

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız yeni web sitemiz artık yayında. Sizde iletişim bölümündeki formu doldurarak ya da telefon numaramızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NET-IC

DUYURULAR

TÜM DUYURULAR