Firmamız NET-IC A.Ş. ana faaliyet konuları, nükleer enerji tesisleri ve radyasyon güvenliği alanlarında yetkilendirme firması Joint-Stock Company “VO”Safety” (JSC<<VO<<Safety>>)’nin de ana faaliyet konuları olan firma denetim- belgelendirme ve nükleer enerji santrallerinde çalışacak firma ve personel eğitimleridir.

Rusya Federasyonu Yönetmelik ve Gost Standartlarına göre, yapılacak nükleer enerji santrallerinde kullanılacak ürünleri üretecek firmaların ve santrallerin yapımı sırasında çalışacak firmaların, nükleer enerji santralleri güvenliği için Nükleer Tesisler ile ilgili 04.06.2002 tarih ve 3682 sayılı Rusya Federasyonu Hükümet Yönetmeliği tarafından belirtilen şartlara göre tasarım, imalat, montaj, devreye alma, işletme ile ilgili tüm aşamalarda gerekli uygunluk değerlendirme ve belgelendirme şartlarını yerine getirmesi nükleer enerji santrallerinin güvenliği ve lisanslandırılması için temel zorunluluktur.

Online başvuru formunu doldurarak, ya da bizimle iletişime geçerek siz de eğitimlerimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi için : +90 216 461 12 11

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız yeni web sitemiz artık yayında. Sizde iletişim bölümündeki formu doldurarak ya da telefon numaramızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NET-IC

DUYURULAR

TÜM DUYURULAR